• blog.pozaschemat@gmail.com

O mnie

Obecnie mieszkam w Otwocku, pod Warszawą, a na co dzień studiuję ekonomię na Uniwersytecie Warszawskim.

Moimi zainteresowaniami oprócz sportu (w szczególności piłki nożnej, koszykówki oraz tenisa) są muzyka i film. Doprowadziło to do mojego zaangażowania się w działalność radia ewangelizacyjnego Pallotti FM, gdzie w każdą środę o 20:00 prowadzę audycję (również o nazwie Poza Schemat), podczas której można posłuchać najlepszej muzyki filmowej oraz dowiedzieć się co nieco o ciekawostkach "zza ekranu".

Ponadto, razem z przyjacielem Pawłem, prowadzimy podcast W Ferworze Dialogu, w którym rozmawiamy o sprawach bardziej lub mniej ważnych z dwóch różnych perspektyw. Paweł, jako niewierzący, i ja, jako osoba wierząca, dyskutujemy na różne tematy, zarówno te związane z Kościołem oraz wiarą jak i te, które dotyczą po prostu otaczającej nas rzeczywistości.

Moim życiem jest Pan Bóg oraz wszystko, co z ludźmi jest tworzone i do ludzi kierowane. Dlatego właśnie powstały zarówno audycja jak i podcast oraz ten blog, który jest miejscem na różne przemyślenia z perspektywy katolicyzmu otwartego na świat oraz inaczej myślących.

Z całego serca zapraszam na Facebooka Poza Schemat !
oraz na Facebooka W Ferworze Dialogu !